אומנויות לחימה לבנות

למה בנות חייבות ללמוד ג'ודו ואומנויות לחימה

והפעם בפינה השבועית,

 

הגיע הזמן לנפץ את כל המיתוסים, ואת כל הסטיגמות, ולענות לכם על השאלות שרציתם לשאול אבל לא העזתם, אומנויות לחימה או ג'ודו לבנות – האומנם?

 

"7 סיבות למה בנות חייבות ללמוד ג'ודו":

סיבה ראשונה:

כוח נשי: תופתעו אבל הבנות של היום זה גם הבנות של פעם, הן רוצות להוכיח שהן כאן בשביל להישאר, להראות שגם הן יכולות ואף יותר (ראו ערך ירדן ג'רבי ועוד רבות) ואין כמו להראות כוח לגברים, גם בשביל להרתיע, וגם בשביל לקבל ביטחון עצמי.

האם זה מתאים להן? אפשר לבדוק את זה כאן בחמש דקות בלבד!

סיבה שנייה:

ואם בביטחון עצמי עסקינן, אז גם הגנה עצמית ומודעות ליכולת גופנית גבוהה כבר בגיל קטן, ההמלצה היא לשלוח את הילדות כבר בגיל הרך, לפי מטפלים בגילאים אלו ההמלצה היא כבר בגיל זה כי רואים תוצאות יותר מעשיו, וכמובן אם זה זה – אז להמשיך ולהתפתח בתחום הג'ודו.

סיבה שלישית:

שוויון זכויות – ראינו כבר מקרים של גזענות בין מגדרים, בהמשך לסיבה הראשונה – אל תוותרו מראש בנות! תראו לבנים שאין לכם מה להפסיד וכבר ראיתי מקרים לא מעטים, שהוכחתם שאתם הרבה יותר טובות, ראו ערך הקבוצות שלנו למידע נוסף.

סיבה רביעית:

שיפור בעיות קשב וריכוז, אני חושב שזאת אחת מהסיבות היותר חשובות לשלוח את הילדה בגיל כה צעיר, בהמשך לסיבה מספר 2, טיפול בהיפראקטיביות ובחיזוק השרירים והעצמות. 

סיבה חמישית:

חינוך וכושר גופני – היום בעולם ה"ממתקים", נלווה את הילדות שלכם בדרך לחיים בריאים יותר, ונצעד יחד אל ליווי התפתחותי ברמה הגבוהה ביותר.

סיבה שישית:

שאיפה למצוינות, זה אומר גם עמידה באתגרי היום יום בג'ודו, אך גם שילובן בסדנאות ובמחנות האימונים השונים, והשתלבות ב"נבחרת אלרן" לג'ודו- כי גם אתן יכולות.

ראו ערך הורים מרוצים באלרן אומנויות לחימה וג'ודו

סיבה שביעית:

אז למה לא בעצם? אן שום סיבה שלא, כיום יש בג'ודו אלרן יותר מ100 בנות שמתאמנות בגילאים אלו ( 3-13 ).

רוצים גם להיות שם ביחד עם הבנות שלכם?